Po Translations Report (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: Source
eu: Iturburua

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Translated
eu: Itzulita

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Untranslated
eu: Itzuli gabe
