Po Translations Report (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: Source
fi: Lähde

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Translated
fi: Käännetty

en: Translation
fi: Käännös

en: Untranslated
fi: Kääntämättä
