Po Translations Report (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: File name
id: Nama berkas

en: Source
id: Sumber

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Translated
id: Sudah diterjemahkan

en: Translation
id: Terjemahan
