Po Translations Report (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: File name
pt: Nome do arquivo

en: Source
pt: Fonte

en: Multilingual
pt: Multi-idioma

en: Folder path
pt: Caminho da pasta

en: Translated
pt: Traduzido

en: Translation
pt: Tradução

en: Untranslated
pt: Não traduzido

en: Display method
pt: Método de apresentação

en: configuration page
pt: página de configuração
