Po Translations Report (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Source
te: మూలం

en: Translated
te: అనువాదమైనవి

en: Translation
te: అనువాదం

en: Untranslated
te: అనువాదంకాలేదు
