Po Translations Report (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Source
ca: Font

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Folder path
ca: Camí de la carpeta

en: Translated
ca: Traduïdes

en: Translation
ca: Traducció

en: Untranslated
ca: Sense traduir
