Po Translations Report (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: File name
he: שם קובץ

en: Source
he: מקור

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Translated
he: מתורגם

en: Translation
he: תרגום

en: Untranslated
he: לא מתורגם
