Po Translations Report (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Translated
hy: Թարգմանված

en: Translation
hy: Թարգմանություն
