Po Translations Report (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Source
lv: Avots

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Translated
lv: Pārtulkots

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Untranslated
lv: Netulkots
