Po Translations Report (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Source
pl: Źródło

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Folder path
pl: Ścieżka katalogu

en: Translated
pl: Przetłumaczone

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Untranslated
pl: Nieprzetłumaczone

en: Display method
pl: Sposób wyświetlania
