Po Translations Report (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: File name
pt: Nome do ficheiro

en: Source
pt: Fonte

en: Multilingual
pt: Multillingue

en: Translated
pt: Traduzido

en: Translation
pt: Tradução

en: Untranslated
pt: Não traduzido
