Po Translations Report (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: File name
sv: Filnamn

en: Source
sv: Källa

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Folder path
sv: Sökväg för mapp

en: Translated
sv: Översatt

en: Translation
sv: Översättning

en: Untranslated
sv: Ej översatt
