Po Translations Report (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: File name
tr: Dosya ismi

en: Source
tr: Kaynak

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Translated
tr: Çevrildi

en: Translation
tr: Çeviri

en: Untranslated
tr: Çevrilmemiş
