Po Translations Report (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Source
bo: ཁུངས

en: Translated
bo: ལོ་ཙྰ་བྱས་ཚར།

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར
