Po Translations Report (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: File name
fa: نام فایل

en: Source
fa: منبع

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Translated
fa: ترجمه شده

en: Translation
fa: ترجمه

en: Untranslated
fa: ترجمه نشده
