Po Translations Report (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: Source
hr: Izvor

en: Translated
hr: Prevedeno

en: Translation
hr: Prijevod

en: Untranslated
hr: Neprevedeno
