Po Translations Report (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Translated
lt: Išversta

en: Translation
lt: Vertimas

en: Untranslated
lt: Neišversta
