Po Translations Report (8.x-1.2) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
no: Lagre innstillinger

en: File name
no: Filnavn

en: Source
no: Kilde

en: Multilingual
no: Flerspråklig

en: Translated
no: Oversatt

en: Translation
no: Oversettelse

en: Untranslated
no: Uoversatt
