Po Translations Report (9.1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: File name
az: Fayl adı

en: Source
az: Mənbə

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Translation
az: Tərcümə
