Po Translations Report (9.1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: File name
it: Nome del file

en: Source
it: Sorgente

en: Multilingual
it: Multilingue

en: Folder path
it: Percorso della cartella

en: Translated
it: Tradotto

en: Translation
it: Traduzione

en: Untranslated
it: Non tradotto

en: configuration page
it: pagina di configurazione
