Po Translations Report (9.1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: File name
ja: ファイル名

en: Source
ja: ソース

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Translated
ja: 翻訳済

en: Translation
ja: 翻訳

en: Untranslated
ja: 未翻訳
