Po Translations Report (9.1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: File name
ro: Numele fișierului

en: Source
ro: Sursă

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Translated
ro: Tradus

en: Translation
ro: Traducere

en: Untranslated
ro: Netradus
