Po Translations Report (9.1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: File name
ta: கோப்பு பெயர்

en: Source
ta: மூலம்

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: Translated
ta: மொழிபெயர்க்கப்பட்ட

en: Translation
ta: மொழிபெயர்ப்பு
