Po Translations Report (9.1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: File name
be: Імя файла

en: Source
be: Крыніца

en: Translated
be: Перакладзеныя

en: Translation
be: Пераклад
