Po Translations Report (9.1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: File name
cs: Název souboru

en: Source
cs: Zdroj

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Translated
cs: Přeloženo

en: Translation
cs: Překlad
