Po Translations Report (9.1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: File name
de: Dateiname

en: Source
de: Quelle

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: Folder path
de: Pfad zum Verzeichnis

en: Translated
de: Übersetzt

en: Translation
de: Übersetzung

en: Untranslated
de: Nicht übersetzt

en: Display method
de: Anzeigetyp

en: configuration page
de: Konfigurationsseite

en: Please make a choice
de: Bitte treffen Sie eine Auswahl
