Po Translations Report (9.1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: File name
et: Faili nimi

en: Source
et: Allikas

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Translated
et: Tõlgitud

en: Translation
et: Tõlge

en: Untranslated
et: Tõlkimata
