Po Translations Report (9.1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Source
gl: Orixe

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Translated
gl: Traducido

en: Translation
gl: Traducción

en: Untranslated
gl: Sen traducir
