Po Translations Report (9.1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: File name
hi: फ़ाइल का नाम

en: Source
hi: स्रोत

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: Translated
hi: अनुवाद

en: Translation
hi: अनुवाद
