Po Translations Report (9.1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: File name
hu: Fájlnév

en: Source
hu: Forrás

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Folder path
hu: Könyvtárútvonal

en: Translated
hu: Lefordított

en: Translation
hu: Fordítás

en: Untranslated
hu: Fordítatlan

en: Display method
hu: Megjelenítés módja
