Po Translations Report (9.1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Source
ka: წყარო

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი

en: Translated
ka: თარგმნილი
