Po Translations Report (9.1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Translated
ku: وەگێردراوە

en: Untranslated
ku: وەرنەگێڕدراوە
