Po Translations Report (9.1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Source
oc: Font

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Translated
oc: Traduch

en: Translation
oc: Traduccion

en: Untranslated
oc: Pas traduit
