Po Translations Report (9.1.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: File name
uk: Назва файла

en: Source
uk: Джерело

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Folder path
uk: Шлях папки

en: Translated
uk: Перекладено

en: Translation
uk: Переклад

en: Untranslated
uk: Не перекладено

en: Please configure a directory in @url.
uk: Будь ласка, налаштуйте каталог у  @url.

en: %file_name was not found
uk: %file_name не знайдено

en: One file | @count files
uk[0]: Один файл
uk[1]: @count файли
uk[2]: @count файлів

en: Add the complete path to the folder that contains po files.
uk: Додати повний шлях до теки, що містить po-файли.

en: Please make a choice
uk: Будь ласка, зробіть вибір

en: Please fill in a directory path.
uk: Будь ласка, введіть шлях каталогу.

en: %folder_path is not a directory.
uk: %folder_path не є каталогом.

en: %folder_path is not a readable directory.
uk: %folder_path - недоступний для читання каталог.

en: Html Table
uk: Html-таблиця
