Po Translations Report (9.1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: File name
vi: Tên tập tin

en: Source
vi: Nguồn

en: Folder path
vi: Đường dẫn thư mục

en: Translated
vi: Đã dịch

en: Translation
vi: Dịch thuật

en: Untranslated
vi: Chưa dịch
