Podcast (using Views) (8.x-1.10) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Description field
ar: حقل الوصف

en: Medium
ar: متوسط

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Locked
ar: مقفل
