Podcast (using Views) (8.x-1.10) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Language
es: Idioma

en: License
es: Licencia

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Description field
es: Campo de descripción

en: Medium
es: Medio

en: Generator
es: Generador

en: Person
es: Persona

en: Locked
es: Bloqueado

en: Title field
es: Campo de título

en: URL field
es: Campo de URL

en: Link field
es: Enlazar este campo

en: Creator field
es: Campo del creador

en: Publication date field
es: Campo de fecha de publicación.

en: GUID field
es: Campo GUID

en: The globally unique identifier of the RSS item.
es: El identificador único global del ítem RSS.

en: GUID is permalink
es: El GUID es un enlace permanente

en: Guid settings
es: Configuraciones Guid
