Podcast (using Views) (8.x-1.10) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Language
fa: زبان

en: License
fa: لایسنس

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Description field
fa: فیلد توضیحات

en: Medium
fa: متوسط

en: Copyright
fa: حق تالیف

en: Locked
fa: قفل شده
