Podcast (using Views) (8.x-1.10) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Language
he: שפה

en: License
he: רישיון

en: - None -
he: - ללא -

en: Description field
he: שדה תאור

en: Medium
he: בינוני

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Locked
he: נעול

en: Title field
he: שדה כותרת
