Podcast (using Views) (8.x-1.10) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: License
kn: ಪರವಾನಗಿ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Locked
kn: ಲಾಕ್‌ ಮಾಡಲಾದ
