Podcast (using Views) (8.x-1.10) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: License
lt: Licenzija

en: - None -
lt: - Joks -

en: Description field
lt: Aprašymo laukelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis
