Podcast (using Views) (8.x-1.10) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: License
lv: Licenze

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Description field
lv: Apraksta lauks

en: Medium
lv: Vidējs

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Locked
lv: Slēgts

en: Title field
lv: Virsraksta lauks
