Podcast (using Views) (8.x-1.10) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: License
oc: Licéncia

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Medium
oc: Mejan

en: Generator
oc: Générateur

en: Locked
oc: Verrolhat
