Podcast (using Views) (8.x-1.10) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Language
pl: Język

en: License
pl: Licencja

en: - None -
pl: - Brak -

en: Description field
pl: Pole opisu

en: Medium
pl: Średnie

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Person
pl: Osoba

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: URL field
pl: Pole URL

en: Link field
pl: Pole odnośnika

en: Creator field
pl: Pole autora

en: Publication date field
pl: Pole daty opublikowania

en: GUID field
pl: Pole GUID

en: The globally unique identifier of the RSS item.
pl: Globalnie unikalny identyfikator elementu RSS.

en: GUID is permalink
pl: GUID jest permalinkiem

en: Guid settings
pl: Ustawienia Guid
