Podcast (using Views) (8.x-1.10) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Language
uk: Мова

en: License
uk: Ліцензія

en: - None -
uk: - Немає -

en: Description field
uk: Поле опису

en: Podcast
uk: Подкаст

en: Medium
uk: Середній

en: Payment Information
uk: Інформація про платіж

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Generator
uk: Генератор

en: Person
uk: Особа

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: Link field
uk: Поле посилання

en: Chapters
uk: Частини

en: Value Type
uk: Тип значень

en: Creator field
uk: Поле автора

en: Publication date field
uk: Поле дати публікації

en: Transcript
uk: Транскрипція

en: GUID field
uk: Поле GUID

en: The globally unique identifier of the RSS item.
uk: Глобальний унікальний ідентифікатор елементу RSS-потоку.

en: GUID is permalink
uk: GUID є постійним посиланням

en: Guid settings
uk: Налаштування Guid
