Podcast (using Views) (8.x-1.10) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: License
vi: Giấy phép

en: - None -
vi: - Không -

en: Description field
vi: Trường ghi chú

en: Medium
vi: Vừa

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Locked
vi: Đã khoá

en: Chapters
vi: Đoạn phim
