Podcast (using Views) (8.x-1.5) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Description field
da: Beskrivelse

en: field
da: felt

en: Title field
da: Titelfelt

en: URL field
da: URL-felt

en: Link field
da: Link-felt

en: Creator field
da: Oprettet af

en: Publication date field
da: Publiceringsdatofelt

en: GUID field
da: GUID-felt

en: The globally unique identifier of the RSS item.
da: Den globale, unikke identifikator af RSS-elementet.

en: GUID is permalink
da: GUID er permalink

en: Guid settings
da: Indstillinger for GUID
