Podcast (using Views) (8.x-1.6) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Description field
id: Bidang deskripsi

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: field
id: Bidang

en: Title field
id: Judul bidang

en: Link field
id: Bidang tautan

en: Creator field
id: Bidang pembuat

en: Publication date field
id: Bidang tanggal publikasi

en: GUID field
id: Bidang GUID

en: The globally unique identifier of the RSS item.
id: Pengenal unik secara global dari item RSS.

en: GUID is permalink
id: GUID adalah permalink

en: Guid settings
id: Pengaturan Guid
