Podcast (using Views) (8.x-1.6) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Description field
it: Campo descrizione

en: field
it: campo

en: Title field
it: Titolo del campo

en: Link field
it: Campo del link

en: Creator field
it: Campo creatore

en: Publication date field
it: Campo della data di publicazione

en: GUID field
it: Campo GUID

en: The globally unique identifier of the RSS item.
it: L'identificatore unico globale per l'oggetto RSS.

en: GUID is permalink
it: GUID è un permalink

en: Guid settings
it: Impostazioni Guid
