Podcast (using Views) (8.x-1.6) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Description field
ja: 説明フィールド

en: Copyright
ja: 著作権

en: field
ja: フィールド

en: Title field
ja: タイトルフィールド

en: Link field
ja: リンクフィールド

en: Creator field
ja: 作成者フィールド

en: Publication date field
ja: 掲載日時フィールド

en: GUID field
ja: GUIDフィールド

en: The globally unique identifier of the RSS item.
ja: サイト全体でユニークな RSS アイテムの識別子。

en: GUID is permalink
ja: GUIDがパーマリンク

en: Guid settings
ja: GUIDの設定
